Користувацький вхід

На Різдво синоптики обіцяють морозну погоду

Погоду Черкащини продовжує визначати скандинавський циклон. Тому найближчої ночі в регіоні випадатиме помірний сніг на фоні 1-6º морозу.

А вже завтра на територію області продовжить надходити арктичне повітря і морозна погода встановиться на тривалий період. Нічні температури знижуватимуться до 6..11º морозу, денні - 2..-7º морозу. А на Різдвяні свята морози ще посиляться на кілька градусів і місцями можуть сягати -15..-17º, вдень 5..8º морозу, періодично випадатиме сніг.

Тому, збираючись на Святвечір нести вечерю своїм близьким, не забувайте про теплий одяг та слизьку дорогу, повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

До речі, найсильніший мороз 27° у Різдвяну ніч відмічався у 2009 році, а весь Різдвяний період (6-9 січня) був найхолоднішим у 1987 році, коли морози досягали 33°.

Незважаючи на зимову погоду, на водних об’єктах області лід тонкий та ненадійний. Тому прогулянки та зимова риболовля на ньому вкрай небезпечні! Лише у нижній частині Кременчуцького водосховища спостерігається суцільний льодостав завтовшки 18 см.

Останні новини

Loading...