Користувацький вхід

На мосту через Дніпро брали хабарі за проїзд негабаритного транспорту

На Черкащині поліція викрила злочинну групу, яку очолив керівник воєнізованої охорони, повідомляють у поліції області.

Злочинна група впродовж тривалого часу вимагала грошові кошти від підприємців за безперешкодний перетин мосту річки Дніпро негабаритним вантажним транспортом. 

В рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України припинено сталу системну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди злочинною групою, яку організував керівник воєнізованої охорони. Вказана особа залучила до злочинної групи двох свої підлеглих, які в подальшому вимагали неправомірну вигоду від представників суб’єктів підприємницької діяльності за безперешкодний проїзд негабаритних вантажних автомобілів через міст річки Дніпро на ділянці траси Золотоноша-Черкаси. За кожен негабаритний вантажний транспорт зловмисники вимагали 300 гривень.

Учора під час отримання зловмисниками чергової неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень зловмисників затримано «на гарячому» в службовому приміщені.

В даний час в рамках кримінального провадження проводяться невідкладні слідчі дії, та вирішується питання щодо затримання всіх фігурантів справи в порядку статті 208 КПК України.

Loading...