Користувацький вхід

На Чорнобаївщині під час ремонту даху затопило школу

У школі у селі Ревбинці, що на Чорнобаївщині, надзвичайна ситуація. Дах в навчальному закладі вирішили ремонтувати ближче до осені. Як наслідок, сезонні дощі затопили класи на другому поверсі школи.

Про це пише Інфоміст з посиланням на сюжет "Подробиць".

Два роки поспіль у школі проводили внутрішні ремонти на майже мільйон гривень, але тепер, через вологу, новенькі шпалери і штукатурка відпадають шматками. Вода в класи потрапила через неполагоджену покрівлю. До першого вересня робітники обіцяли замінити дерев’яні перекриття і старий шифер на металочерепицю. Та перший дзвоник школа зустріла із розкритим дахом.

Навіть після потопу бригада будівельників не поспішає працювати. Бригадир лише дивується, нібито все робили за технологією та укладали гідроплівку на випадок дощу. І чому так сталось – не розуміє.

Зазначимо, що ремонтні роботи на об’єкті виконує черкаське підприємство "БК Фасад Буд", що належить бізнесмену Сергію Мазурєву. Загальна вартість робіт – 935 тисяч гривень. Договір між районним відділом освіти та підрядником укладено 13 серпня. Роботи мають бути виконаними до кінця цього року. Уже наступного дня після підписання договору підприємство отримало аванс від освітян у 280 тисяч гривень.

Останні новини Черкас та Черкаської області