Користувацький вхід

На Черкащині зафіксовано шість випадків отруєння грибами

За результатами епідеміологічних розслідувань фахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" з початку року в області зареєстровано шість випадків отруєння неїстівними грибами.

В результаті маємо 7 потерпілих, двоє з яких смертельні (55 річна жінка з с.Мошни Черкаського району та 11-річний хлопчик з с.Хлипнівка Звенигородського району). Останній випадок стався в смт. Драбів. Потерпілі, мати й донька, вживали гриби рядовки, зібрані в лісопарковій зоні селища.

Після появи перших ознак отруєння (нудота, озноб, підвищення температури тіла, запаморочення) постраждалі звернулись до Драбівської центральної районної лікарні, де перебувають на лікуванні в реанімаційному відділенні. Стан потерпілих середньої тяжкості.

Для запобігання отруєнню грибами, ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" застерігає мешканців міста та області утриматись від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, особливо дітям та літнім людям, та радить своєчасно звертатися за медичною допомогою при виникненні симптомів отруєння.

Останні новини

Loading...