Користувацький вхід

На Черкащині окружні комісії розпочали роботу вчасно

Усі сім окружних виборчих комісій на Черкащині провели перше засідання вчасно. На всіх засіданнях, що відбулися 11 квітня, зібрався кворум.

На перших засіданнях п’ятьох окружних виборчих комісій зібралися всі чотирнадцять членів ОВК, ще на двох ОВК 195 та №199 були присутні по дванадцять членів комісій. З усіма відсутніми вдалося зв’язатися. Члени ОВК №195 пояснили свою відсутність поважними особистими причинами, відсутні представники окружної виборчої комісії №199 – послалися на хворобу.

На ОВК №194, 196, 197, 198 та 200 прийшли всі 14 членів комісій. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, всі засідання пройшли спокійно і згідно з календарним планом.

Члени комісій прийняли присягу, а також ухвалили інші питання порядку денного, як-от: затвердження календарного плану, графіку чергувань, розподілення обов’язків між членами ОВК та затвердження списку найманих працівників.

Нагадаємо, 10 квітня Центральна виборча комісія сформувала новий склад семи окружних виборчих комісій на Черкащині. До складу комісій увійшло 14 осіб: по 7 від кожного з кандидатів. 

Громадянська мережа ОПОРА у Черкаській області

Останні новини

Loading...