Користувацький вхід

На Черкащині громадянин Німеччини вербував жінок для проституції за кордоном

Черкаські поліцейські перекрили міжнародний канал постачання українок до Німеччини для сексуальної експлуатації. Незаконний бізнес організували 29-річний громадянин Німеччини та 23-річна черкащанка, інформує СК ГУНП в Черкаській області.

Їх затримано та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 149 Кримінального кодексу України. До співробітників спеціалізованого підрозділу по боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми в Черкаській області надійшла оперативна інформація про групу осіб, які організували та займаються вербуванням громадянок України для надання сексуальних послуг за кордоном.

Під час перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Протягом декількох місяців поліцейські спільно з прокуратурою та слідчим підрозділом документували протиправну діяльність зловмисників. Під час оперативних заходів, які здійснювали ряд підрозділів поліції Черкаської області, правоохоронці встановили, що схему по вербуванню та перевезенню черкащанок до Німеччини розробили 23-річна мешканка Черкас та 29-річний громадянин Німеччини.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисники чітко розподіли між собою ролі: жінка, яка перебувала на території Черкаської області, підшукувала кандидаток далі, роботу по перевезенню жінок через кордон та "працевлаштуванню" їх у Німеччині здійснював її спільник. Чоловік приїздив до України на своєму автотранспорті, на якому і здійснював перевезення жінок. Зловмисника разом із 23-річною потенційною жертвою, жителькою Черкас, було затримано правоохоронцями за сприяння прикордонників, під час перетину кордону на території Львівської області. Через декілька годин за місцем проживання поліцейські затримали і вербувальницю.

Останні новини

Loading...