Користувацький вхід

На банкрутуючому ДП "Златодар" встановили сонячну електростанцію за 2 млн. грн.

Державне підприємство «Златодар», що входить в систему Держрезерву та знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області, запустило сонячну електростанцію.

Урочисте відкриття установки та старт її роботи відбулися 8 грудня. Про це повідомив Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук.

Установка складається з 280 модулів загальною потужністю - 7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год електроенергії на рік. В грошовому еквіваленті це дасть можливість економії понад 200 тис. грн. на рік. 

«Це чудова робота та прекрасний результат. Дякуючи генеральному директору ДП «Златодар» Валерієві Буркацькому, ми не лише оптимізуємо витратну частину діяльності підприємства, а й вкотре довели, що державні підприємства здатні йти в ногу з часом та бути ефективними. Показово, що всі заходи було реалізовано за власний кошт. Ми також розуміємо, що за енергоефективністю майбутнє, і в арсеналі наших підприємств є великі площі дахів, на яких теж можна розміщувати сонячні панелі. Більш того, ми відкриті до співпраці з інвесторами й у напрямку виготовлення цих панелей підприємствами Держрезерву», - зауважив Голова Держрезерву.

Нагадаємо, що придбання сонячної електростанції вартувало 2 млн. грн., її закупили через відкриті торги. Разом з тим ДП "Златодар" перебуває в стадії процедури банкрутства.
 

Останні новини

Loading...