Користувацький вхід

На "Азоті" в рамках навчань боролися з учбовим "викидом аміаку"

Сьогодні в Черкасах на хімічному підприємстві ПАТ «Азот» яке потенційно може нести загрозу масштабної аварії відбулись комплексні навчання.

Мета навчань – перевірити готовність та взаємодію дій сил, засобів структурних підрозділів ПАТ «Азот» та аварійно-рятувальних підрозділів міста Черкаси і області при ліквідації наслідків аварії з витоком рідкого аміаку.

За легендою навчань в ізотермічному сховищі, де зберігається 3000 т рідкого аміаку, через технологічну аварію на лінії видачі рідкого аміаку зі сховища стався витік 68,2 т небезпечної речовини в залізобетонний стакан. У результаті в зоні ураження токсичної хмари аміаку опинились 714 працівників.

Першими на місце аварії прибули пожежно-рятувальні підрозділи підприємства, які, провівши пінну атаку та водяну завісу, локалізували розповсюдження хмари аміаку та провели її розбавлення. Водночас воєнізованим газорятувальним загоном проведена евакуація потерпілих, яким була надана перша медична допомога.

Рятувальники Управління ДСНС, які за викликом прибули на місце події, працюючи у захисних костюмах забезпечили безперервну подачу піноутворювача та здійснили заходи щодо захисту суміжних цехів.


 

Loading...