Користувацький вхід

На автодорогах державного значення Черкащини проїзд забезпечено

На території Черкаської області з ночі 30 листопада розпочалися опади у вигляді снігу. З початком снігопаду на автодороги області виїхала снігоприбиральна техніка, яка забезпечила проїзд автодорогами державного значення. 

Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, атмосферні фронти південного циклону сьогодні вночі принесли опади на Черкащину. Випало від 7 мм до 15 мм, у Звенигородці -19 мм снігу, що відповідає 53-113% декадної норми.

Оперативно розпочалися роботи із забезпечення безпечного проїзду автодорогами області загального користування державного значення. Загалом для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості були задіяні всі районні філії ДП «Черкаський облавтодор», на автодорогах області працювало більше 110 одиниць техніки та механізмів, які очищали від снігу проїзну частину доріг та обробляли покриття протиожеледними матеріалами.

Станом на ранок 1 грудня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення. Роботи з ліквідації ожеледиці та очищення автодоріг від снігу продовжуються. 

 

Loading...