Користувацький вхід

Молодому судді відмовили у наданні квартири в Черкасах

Молодому судді в користуванні членів родини якого перебуває 4 квартири в столиці, відмовили у наданні службового житла в Черкасах.

Суддя Соснівського районного суду Черкас Ярослав Пересунько 1985 року народження подав цивільний позов до Черкаської міської ради про забезпечення службовим житлом. 

Уродженець містечка Тростянець, що на Вінничині був призначений суддею у вересні 2016 року. Придніпровський районний суд прийняв рішення яким відмовив у задоволенні позовних вимог колеги в повному обсягу.

Молодий служитель Феміди продовжив боротьбу в апеляційній інстанції. Але колеги з Апеляційного суду Черкаської області підтвердили законність рішення суду першої інстанції. Тепер він має право оскаржувати постанову апеляційного суду в касаційній інстанції. Як йдеться в судових рішеннях, суддя змушений користуватися житлом знайомих в Черкасах, які його гостинно надали, але так не може тривати вічно.

Згідно декларації судді у безкоштовному користуванні членами його родини перебуває 4 квартири у м. Києві, які належать його тещі Ользі Савченко.
 

Loading...