Користувацький вхід

Молодик за вбивство біля нічного клубу в Черкасах отримав умовний термін

Ілля Новіков, який побив до смерті хлопця біля нічного клубу «Рефлекшен» в Черкасах отримав умовний термін покарання.

В липні 2017 року вирком Соснівського районного суду чоловік був засуджений до восьми років позбавлення волі за ч. 2 ст. 121 ККУ (нанесення тяжких тілесних ушкоджень які призвели до смерті). 

Вчора Апеляційний суд Черкаської області перекваліфікував дії обвинуваченого, визнав останнього винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство через необережність) та присудив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно, з випробувальним терміном 2 роки.


Нагадаємо, що 15 жовтня 2016 року, близько 04 години ранку, неподалік від ресторану-клубу «Reflection», Сергій Бондаренко отримав небезпечні для життя тяжкі тілесні ушкодження від Іллі Новікова, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс потерпілому декілька ударів в область голови та тулуба. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер у лікарні, а зловмисник з місця скоєння злочину зник і в подальшому був затриманий правоохоронцями.

Примітним є те, що батьки вбитого Сергія Бондаренка, подали заяви про відсутність притензій до вбивці та просили не позбавляти його волі. 

Як повідомили в обласній прокуратурі, державне обвинувачення буде подавати касаційну скаргу на дане рішення Апеляційного суду. Позиція прокуратури є незмінною – вимога 10 років реального строку увязнення за кваліфікацією ч. 2. ст. 121 ККУ.

Останні новини Черкас та Черкаської області