Користувацький вхід

Ми раді представити Вам абсолютно новий формат житла в Черкасах!*

«River Sky» – елітний житловий комплекс, який дивує, надихає, вражає та захоплює!

Якість, стиль, увага до деталей, оригінальні дизайнерські рішення, найновітніші тренди у матеріалах, унікальна інфраструктура, котра є родзинкою нашого комплексу, прекрасне розташування на мальовничій набережній Дніпра.

«River Sky» – не просто комплекс, це стиль життя! 

На ділянці розміром 3,4 га розташовані 10 секцій будівлі, розраховані на 300 сімей. Інфраструктура комплексу вражає, надаючи мешканцям переваги, яких ще не було в нашому місті. Ми дбаємо про Вашу безпеку та безпеку Ваших рідних, тому комплекс буде закритого типу, під цілодобовою охороною та відео наглядом і підземним та наземним паркінгами. На території розташовані два басейни, один для дорослих , інший для дітей, спортивні та дитячі майданчики, ландшафтний дизайн та смарт-освітлення прибудинкової території.

Ще однією особливістю нашого комплексу є застосування «мокрого» фасаду, з елементами декорації натуральним деревом, склом та металом.

Вперше в Черкасах ми вводимо таке поняття, як консьєрж-сервіс. Він покликаний допомогти Вам у вирішенні повсякденних побутових справ. З його допомого Ви маєте змогу звернутись до клінінг-сервісу, хімчистки, дитячої кімнати, де з Вашими дітьми займатимуться професійні педагоги, доставки їжі з ресторану та багато іншого.

Переваги нашого комплексу: 

• Високоякісні технології будівництва 

• Екологічні матеріали 

• Індивідуальне опалення 

• Швидкісні сучасні ліфти 

• Пожежна сигналізація 

• Закрита територія, що охороняється цілодобово 

• Вільне планування 

• Підземний та наземний паркінги 

• Два великі відкриті басейни тільки для мешканців комплексу 

• Ландшафтний дизайн прибудинкової території 

• Дизайн будівлі і холів розроблений за останніми тенденціями дизайнерських рішень

ТОВ «АРТПРОЕКТБУД» - відносно молодий забудовник, проте вже встиг відмінно зарекомендувати себе на ринку української нерухомості. АРТПРОЕКТБУД проектує та будує житлові багатоквартирні будинки з комплексним підходом до кожного об’єкту будівництва. Ми створюємо та реалізуємо успішні проекти якісних та сучасних житлових комплексів. На даний момент – це чотирнадцять об’єктів по всій Україні. В Черкасах «River Sky» – вже третій успішний проект ТОВ «АРТПРЕКТБУД». Наші вдалі попередники це ЖК «Сімейний» та ЖК «Сімейний Lux». Наші цінності – це чесність, порядність, компетентність. 

Будівництво ведеться цілком прозоро, а тому кожен може переконатися в якості виконаних робіт та використаних матеріалів, завітавши на будівельний майданчик, чи передивляючись фото звіти з будівництва, що регулярно та своєчасно оновлюються, та перевіряти наявність всіх дозвільних документів, в тому числі декларація на початок виконання будівельних робіт та наказ про надання містобудівних умов. 

За більш детальною інформацією запрошуємо Вас в інфо-центр «River Sky», що знаходить на розі вулиць Героїв Дніпра та Козацької.

Інформацію розміщено на правах реклами. 

Останні новини

Loading...