Користувацький вхід

Мер закликає депутатські фракції до діалогу по формуванню нового складу виконкому

Міський голова і Черкаська міська рада готові спільно працювати з усіма, хто ввійде до нового складу виконавчого комітету і візьме на себе відповідальність за вирішення усіх питань життєдіяльності міста.

Про це вчора наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Виконком – це не майданчик для політичних дискусій, а дієвий орган для прийняття конкретних рішень у рамках реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста. Наголошую, що я готовий працювати у цьому напрямку з керівниками усіх депутатських фракцій у міській раді та громадськістю, – акцентував Анатолій Васильович.

Також мер наголосив, що кожен може запропонувати свою кандидатуру.

– Виходьте, пропонуйте. Ми відкриті до обговорення, навіть допускаю можливість рейтингового голосування за кожного кандидата. Також я підтримую скорочення кількості заступників міського голови. А зекономлені кошти пропоную направити на розвиток громади міста, приміром, ремонт тротуарів, – наголосив Анатолій Васильович.

Нагадаємо, що нині залишається чинним виконавчий комітет сформований ще в лютому 2016 року, попри намагання антимерської більшості його не вдалося поки що розпустити.

Про це повідомили на сайті Черкаської міськради.

Loading...