Користувацький вхід

Мер Умані невчасно задекларував Land Cruiser записаний на брата

Мер Умані невчасно задекларував користування автомобілем Toyota Land Cruiser 200 , який записаний на брата.

Згідно даних реєстру транспортних засобів МВС, 27 грудня 2016 року старший брат міського голови Павло Цебрій набув у власність автомобіль TOYOTA LAND CRUISER 200, 2011 року випуску. Цього ж дня, міський голова Умані Олександр Цебрій зареєстрував право користування даним автомобілем для виїзду за кордон, яке діяло до 10 жовтня 2017 року. 

Разом з тим, в декларації мера за 2016 рік відомості про користування даним транспортним засобом відсутні. За даним фактом з грудня 2018 року поліція розслідує кримінальне провадження за ст. 366-1 ККУ (декларування недостовірної інформації). 

В декларації за 2017 рік Олександр Цебрій вже задекларував безоплатне право користування даним автомобілем, яке за даними декларації, набув 21 жовтня 2017 року. Місцеве видання, на початку жовтня 2017 року писало, що Олександр Цебрій придбав даний автомобіль та публікувало його фото на парковці. 

Нині вартість такого автомобіля на профільному сайті стартує від 1 млн. грн. 

Придніпровський суд надав слідчим право доступу до декларацій мера, що знаходяться у розпорядження НАЗК та до особової справи міського голови, яка знаходиться у володінні Уманської міської ради.
 

Loading...