Користувацький вхід

Мер склав присягу, а депутати розбіглися щоб не обирати секретаря

Сьогодні відбулася перша сесія новообраної міської ради на ній новий мер Черкас Анатолій Бондаренко склав присягу, а депутати встигли розсваритися. 

Голова міської ТВК Володимир Матюша зачитав підсумковий протокол з виборів мера та вручив йому посвідчення міського голови.

Володимир Матюша з букетом червоних троянд для Бондаренка зачитує постанову про обрання нового мера. 

Бондаренко демонструє тимчасове посвідчення мера. 

Після цього Анатолій Бондаренко зачитав та підписав текст присяги та звернувся до депутатів.

-Ми не повинні підвести кожного жителя міста. Я запевняю, що кожна хвилинка роботи буде плідною.для мене це велика честь служити черкаській громаді. Разом у плідній роботі з депутатським корпусом ми змінимо Черкаси, я сподіваюся на вашу участь і допомогу. Я буду мером усіх містян, - звертаючись до присутніх та депутатів зазначив Анатолій Бондаренко.

Однак після коротких урочистостей робота не заладилася і значна частина депутатів, як згодоми виявилося – більшість, не були сьогодні готові підтримати мера. Так пропозиція Анатолія Бондаренка відкрити перше засідання другої сесії міської ради не знайшла підтримки серед депутатів.

Представник ВО «Черкащани» Павло Карась запропонував оголосити перерву для проведення консультацій.

Натомість Олександр Радуцький кандидатуру якого б мали розглядати на посаду секретаря міської ради наполягав на відкритті другої сесії.

В результаті представник «Укропу» Руслан Зоря заявив, що йде намагання протягнути Олександра Радуцького на посаду секретаря тому їх депутати покидають засідання.

Попри укропівський плакат який закликав до змін, депутати-укропівці на сесії довго не затрималися. 

- Зараз нам хочуть знову протягнути на посаду секретаря Олександра Радуцького, Укроп ніколи не підтримає його кандидатуру, - заявив Зоря, після чого залу покинули укропівці. За їх прикладом вчинили депутати від ВО «Черкащани», Самопомочі та Партії вільних демократів. 

Депутати які залишилися в залі не змогли ухвалити відповідне рішення через відсутність достатньої кількості голосів. Була оголошена 20-хвилина перерва, але і після неї депутатів не вдалося зібрати. Після цього новий міський голова закрив першу сесію міської ради.

Після сьогоднішньго засідання вже виокремилися промерська поки що меншість – це БПП (6 мандатів), Батьківщина (6 мандатів), Свобода (5 мандатів), Радикальна партія (3 мандата) – всього 20 голосів.

Таким чином для більш-менш стабільної мерської більшості не вистачає однієї фракції. Такою фракцією цілком може стати ВО «Черкащани», саме їх голосів сьогодні не вистачило, щоб провести операцію з обрання секретарем Олександра Радуцького. Тож епопея продовжується.

Loading...