Користувацький вхід

Майже рік ОДА не може передати придбане обладнання за 2,6 млн. серед якого і дорогі біотуалети

Черкаська ОДА витратила на комплекс сценічно-звукового обладнання 2,65 млн. грн., але вже майже рік не може передати його КЗ «Черкаська обласна філармонія». 

Нагадаємо, що в рамках реалізації проекту ДФРР департамент містобудування, архітектури та будівництва Черкаської ОДА придбав повний комплекс сценічно-звукового обладнання, ще у грудні минулого року.

Метою проекту було - забезпечення якісним обладнанням для проведення фестивальних, культурно-мистецьких та інших масових заходів в Черкаській області як державними органами так і громадськими організаціями. Окрім цього очікувався і суто економічний ефект – економія коштів на оренді сценічно-звукового обладнання, окупність проекту – півтора-два роки. Обладнання після закупівлі мало бути передано на баланс Комунального закладу «Черкаська обласна філармонія».

Як слідує з відповідей на наші запити до Черкаської обласної ради та до Департаменту архітектури, містобудування та будівництва Черкаської ОДА, донині обладнання не передано і відповідно юридичних підстав для його використання немає. Поміж тим управління культури, а також управління молоді та спорту на оренду обладнання у приватників в цьому році вже витратили близько 900 тис. грн.

Як йдеться у відповіді на наш запит від апарату Черкаської обласної ради – рішення про передачу на баланс КЗ «Черкаська обласна філармонія» згадуваного обладнання обласна рада не приймала.

У відповіді департаменту зазначається, що у червні видано розпорядження за підписом заступника губернатора Сергія Овчаренка про передачу обладнання на баланс управління культури, однак «процес передачі триває» і на сьогодні обладнання не передано. Після передачі на баланс управління культури обладнання може потрапити до КЗ «Черкаська обласна філармонія». 

Окрім цієї бюрократичної тяганини варто додати ще деяку інформацію яка стала відома в ході вивчення питання. Так загальна вартість придбаного обладнання складає 2,65 млн. грн. (коли спочатку ми повідомляли про вартість у 2,2 млн. грн.)

На 450 тис. грн. було придбано частину обладнання у ФОП Лисенко Ігор Олександрович, по прямих договорах без проведення торгів. 

За прямими договорами з ФОП Лисенко І.О. було докуплено наступне обладнання:

ЛЕД-Екран – 190 тис. грн.

Система управління екраном – 72 тис. грн.

Металоконструкція (всепогодний кожух) – 103 тис. грн.

Біотуалети – 85 тис. грн.

Примітно, що біотуалети купувалися по ціні 14,3 тис. грн. штука, коли пропозиції на ринку сягають 9 тис. грн. за одиницю з доставкою.

 

Loading...