Користувацький вхід

Міський голова повідомив про бізнес на здоров'ї дітей

Незважаючи на новорічний настрій, міський голова не втомлюється викривати схеми підприємливих ділків яких повязує з секретарем міської ради Олександром Радуцьким. 

Після невдалої спроби у стилі бліц-кригу змістити з посади Олександра Романовича ще в цьому році, мер продовжив займатися улюбленою справою – викриванням афер опонента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДАРИЧА НЕ ВИЙШЛО ЗРОБИТИ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК РАДУЦЬКОМУ

Зокрема Сергій Одарич проаналізував результати ремонту спортзалу у школі №18, яка знаходиться на окрузі секретаря та який опікувався вибиванням коштів на його ремонт.

Висновок мера невтішний – забудовник вирішив зробити бізнес на здоров'ї дітей.

Спритні ділки заради власного прибутку пропонують дітям займатися ігровими видами спорту на бетонній підлозі, вкритій лінолеумом. Багато-багато років у Черкасах будується спортивна зала в школі № 18. Зала відразу проектувалася як спеціалізована для ігрових видів спорту - шириною 18 метрів. Підлога, як і належить, мала бути дерев"яною. Паркет пом"якшує удари при падіннях, які неминучі під час тренувань або змагань. Правила всіх вказаних видів спорту вимагають паркету. Окрім того, паркет довговічніший за бетонну стяжку. Яка під ударами м"яча чи іншого спортивного інвентаря відразу почне "сипатися".

Спритний підприємець БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ з міською владою (яка повністю фінансує вказане будівництво) замість паркету просто застелив бетон лінолеумом і тишком-нишком поспішив здати об"єкт в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. "Заробив" кілька сот тисяч гривень і прирік наших дітей на постійні травми, а бюджет - на постійні витрати на ремонт, - розповідає Сергій Одарич.

За інформацією мера, підрядником є фірма «Інтербуд» на чолі з Ігорем Калашником. Політичне прикриття - депутат міськради від цього округу Олександр Радуцький, який неодноразово заявляв, що це будівництво - це його проект. Також міський голова додає, що керівництво школи відмовилося приймати об"єкт. Зокрема, через відсутність тепла та електропостачання.

Викривальна інформація міського голови дуже важлива і актуальна, але чому вона зявляється лише зараз, коли знову загострилася боротьба між групами впливу? Очевидно, що знали про таке горе будівництво і раніше, але гідним чином не реагували. Такі факти вибіркової реакції мера засвідчують не його турботу про дітей та любов до міста, а лише конюктурні інтереси. Але всеодно дякуємо Сергію Олеговичу за оприлюднену інформацію, чекатимемо компромату у відповідь від Олександра Радуцького. 

За публічними перепалками мера та секретаря варто було б активніше спостерігати прокуратурі та правоохоронним органам, адже багато чого цікавого можна було б розслідувати. 
 

Loading...