Користувацький вхід

Лідеру "Нацкорпусу" Черкащини вручили підозру

Голові Черкаської обласної організації політичної партії "Національний корпус" Дмитру Кухарчуку вручили підозру.

Підозру вручили сьогодні в приміщенні Черкаського районного відділу поліції за ч. 2 ст. 296 ККУ (хуліганство вчинене групою осіб) та ч. 1 ст. 122 ККУ (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). 

Мова йде про конфлікт який переріс в бійку під стінами пабу "Ерік" у липні цього року, безпосереднім учасником бійки був і Дмитро Кухарчук

Як заявив сам підозрюваний, після вручення підозри, у спробі кримінального переслідування вбачає політичний підтекст. За його словами жодних заяв в поліції по даному факту немає, а конфлікт давно вичерпано. Активізацію правоохоронців пояснює власною участю в акції протесту під обласною прокуратурою на захист міського голови Черкас та збирається опонувати в суді. 

Відзначимо, що під час мітингу під обласною прокуратурою організованим політичними силами "Батьківщина", "Свобода", "Національний корпус" обласний прокурор Сергій Овчаренко пообіцяв нові підозри його лідерам. 

Нагадаємо, що Дмитра Кухарчука вже намагалися притягнути до кримінальної відповідальності за бійку з підприємцем Олегом Лисаком на засіданні виконавчого комітету. Тоді справа навіть була передана до суду, але в ході судового засідання заявник відізвав притензії і справу закрили.

Loading...