Користувацький вхід

Лідеру "Національного корпусу" обрали запобіжний захід

Голові Черкаської обласної організації партії “Національний корпус” Дмитру Кухарчуку обрали запобіжний захід.

Соснівський суд вчора пізно увечері, ухвалив рішення обрати запобіжний захід Кухарчуку у вигляді цілодобового домашнього арешту, на два місяці. 

Сторона обвинувачення наполягала на запобіжному заході у вигляді тримання під вартою. Кухарчуку інкримінують організацію масових заворушень, а також умисне заподіяння працівнику поліції побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Сторона захисту наполягала на незаконному затриманні, оскільки воно відбулося в порушення норм КПК. Зокрема Кухарчука затримували на підставі 208 ст. КПК, яка передбачає затримання на місці скоєння злочину, або відразу після його скоєння. Однак політика було затримано лише на наступний день після подій, в Київській області біля міста Переяслав-Хмельницький без ухвали слідчого судді. 

Сам Дмитро Кухарчук заявив, що не застосовував фізичної сили стосовно правоохоронців, а метою участі представників Нацкорпусу в зібранні на площі Б. Хмельницького було бажання поспілкуватися з Президентом. 

Нагадаємо, що в суботу 9 березня після виступу Президента, близько сотні представників “Національних дружин” намагалися прорватися до сцени, а згодом заблокувати його кортеж. Внаслідок цього виникли сутички між активістами та поліцією.

10 березня Дмитра Кухарчука та Антона Братка (обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту) було затримано.

Loading...