Користувацький вхід

Лідер "Основи" відбився за п'яне водіння та відсудив 320 тис. грн.

Депутат облради та лідер обласної організації партії "Основа" відбився від чергового протоколу за п'яне водіння та відсудив 320 тис. грн.

Днями в Черкасах лідер партії "Основа" Сергій Тарута представив очільника обласної організації партії - скандально відомого депутата облради Олександра Рибченка. 

Нині в обласній раді вже існує навіть фракція "Основи" яка сформувалася на базі колишньої фракції Партії ветеранів Афганістану яку завів в раду Рибченко на місцевих виборах 2015 року. 

Рибченко колишній міліціонер та доволі епатажний персонаж місцевого політикуму який неодноразово ставав антигероєм поліцейських зведень. Депутат неодноразово попадався за кермуванням у стані алкогольного спяніння. Показовий випадок стався у лютому 2017 року коли він ще й відзначився побиттям представника афганського руху. За наслідками в депутата забрали права на рік. У квітні 2018 року термін санкції минув, а вже у вересні цього року депутата знову піймали поліцейські, від проходження огляду депутат відмовився в присутності двох свідків. 

Протокол про адмінпорушення був переданий до Соснівського суду, але судді відправили його на доопрацювання - через ненадання працівниками поліції записів з відеокамер оформлення депутата.

Окрім того у жовтні цього року Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов депутата до Міністертсва внутрішніх справ України та зобов'язав прийняти його документи на отримання грошової компенсації у розмірі 320 тис. грн. 

Одноразову грошову допомогу депутат отримає за втрату непрацездатності через травму отриману під час виконання службових обовязків ще в липні 2000 року, коли він ще був працівником міліції. Постанова уряду на основі якої здійснюються відповідні виплати прийнята у жовтні 2015 року.

Останні новини Черкас та Черкаської області