Користувацький вхід

Лідер опозиційних сил Черкащини Микола Булатецький: "Я переконаний, що з цим бидлячим режимом не можна переносити боротьбу на вулицю"

На прес-конференції опозиційних сил Черкащини знову з'явився реальний лідер опозиції в нашому регіоні, переможець виборів на 194 окрузі Микола Булатецький.

Він як і завжди був полум'яним та щирим у своїх виступах. Знаючи політичне сходження Миколи Івановича, який став таким популярним серед черкащан насамперед завдяки вуличним акціям та відвертої непокори злочинним діям влади, було досить несподівано почути його сучасний погляд на форми та методи боротьби з нинішнім владним режимом. 

Зокрема Микола Булатецький піддав сумніву дієвість жорстких вуличних акцій у протидії владному режиму, принаймні на даному етапі.

- Я переконаний, що з цим бидлячим режимом не можна зараз переносити протистояння на вулицю, - заявив Микола Булатецький.

Було помітно, що це було сказано із сумом, але це сьогоднішні реалії життя. Зрозуміло і те, що підтекст цього повідомлення більш глибший. І очевидно малося на увазі те що вуличне протистояння неминуче приведе до жорсткого зіткнення передусім з працівниками правоохоронних структур, а від цього найбільше постраждають прості люди.

Також Микола Булатецький звернувся із закликом до керівника обласної організації ВО "Батьківщина" та голови обласного "Фронту змін", відповідно Анатолія Бондаренка та Наталії Старікової. Він закликав їх перенести бойові дії з вулиці у місцеві ради.

- Я черговий раз прошу Вас, перенесіть бойові дії в обласну раду, активізуйте свою діяльність, активізуйте діяльність депутатського корпусу від опозиції, - емоційно звернувся Микола Іванович.

Loading...