Користувацький вхід

"Краща доля має бути тут, на рідній землі", - Наливайченко

Кандидат в президенти України, лідер Руху “Справедливість”, Валентин Наливайченко з візитом відвідав Черкаси.

В рамках візиту, політик провів зустріч з колективом сучасної інноваційної фабрики агрохімікатів та мікродобрив, одного з лідерів сектору, компанії “Укравіт”. 

- Ми відстоюємо, щоб українці не шукали кращої долі за кордоном, щоб можливість самореалізації була на рідній землі, щоб була доступною для кожного українця. Краща доля має бути тут, на рідній землі. Ваше підприємство яскравий приклад реалізації такого завдання, але такі потужні проекти мають знаходити вагому підтримку і з боку держави. Давно назріла потреба національної програми підтримки екологічних, високотехнологічних, інноваційних підприємств. Це насамперед мають бути гарантії здешевлених кредитів та встановлення лояльного режиму оподаткування. Тоді ви матимете можливість розвиватися і вкладати у виробництво і при цьому тримати високі стандарти оплати праці фахівцям. Ваші напрацювання, розробки, будуть втілюватися в українську економіку і працювати на наш аграрний сектор, - виступаючи перед колективом заявив Валентин Наливайченко.

На переконання політика, саме державний протекціонізм національного виробника, чіткі та виважені економічні заходи, дадуть можливість запустити двигун національної економіки. 

- Кожна нормальна країна, кожен уряд, чинить саме так і діє по відношенню до своїх виробників - пільги, дешеві кредити, лояльна податкова політика. Настав час уряду і президенту підтримувати своїх підприємців, бо ціна питання очевидна - робочі місця, гідні зарплати, а відтак працююча економіка, наповнення бюджету, це той двигун який справді може і має запустити українську економіку, - підкреслив Наливайченко.

Кандидат в президенти Валентин Наливайченко також нагадав про два основоположних принципи своєї програми - це план відновлення миру і деокупація українських територій та знищення корупції у владі, саме їх реалізація дасть можливість для розвитку країни. 

Особливу увагу лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко звернув на необхідності вільного вибору та чесного встановлення результатів голосування. 

- 31 березня в країні буде момент істини, коли кожен українець отримавши бюлетень, отримавши владу в свої руки, визначить куди і як буде далі йти країна. Я вас закликаю до головного, прийти на вибори і сказати якою ви бачите далі країну. Ми будемо працювати щоб кожен ваш голос, був чесно порахований, щоб справді люди визначили, хто буде новим президентом, а не гроші, не фальсифікатори і не підкуп, - закликав Наливайченко.

Політична реклама

 

Loading...