Користувацький вхід

КП волає про "сміттєвий колапс", але вперто не проводить відкриті торги

Комунальне підприємство Черкаська служба чистоти заявляє про «сміттєвий колапс» через відсутність власної техніки та закінчення договору на вивезення з приватною фірмою, але не оголошує відкриті торги на проведення закупівлі послуг з вивезення сміття. 

Як неодноразово повідомлялося прес-службою комунального підприємства, техніка для самостійного прибирання відсутня. Договір з надання послуг завершився 31 грудня, а проект нового договору не затверджується виконавчим комітетом, - жаліються у прес-службі

Разом з тим комунальне підприємство так і не оголосило відкриті торги на закупівлю послуг з вивезення сміття в системі держзакупівель «Прозоро». Більше того, на запит про причини не оголошення торгів, відмовилися відповідати посилаючись на те, що ЧСЧ є «комерційним підприємством». 

Як розповів у коментарі виданню громадський активіст Артур Чемирис, підстав для уникнення прозорої процедури немає.

- Звернув увагу на оголошення про нібито неможливість отримати дозволу Виконавчого комітету на продовження угоди. Проте, надання подібних послуг, а саме перевезення твердих побутових відходів підпадає під дію Закону "Про публічні закупівлі" і відповідно мають бути оголошені відкриті торги. ЧСЧ в будь якому випадку підпадає під дію Закону так як є отримувачем і розпорядником бюджетних коштів про що зайвий раз свідчать проведені підприємством процедури закупівель. Ніяких виключень під які підпадали комунальники в Законі немає, - говорить Артур. 

Відзначимо, що директором комунального підприємства є депутат Черкаської міської ради Олександр Савенко, що входить до фракції БПП, яка є складовою антимерської більшості у міській раді. Фактично антимерська більшість через представництво у раді та виконавчому комітеті вже близько місяця блокує бюджетний процес.
 

Останні новини

Loading...