Користувацький вхід

Комбат батальйону Черкаси написав, що боєць загинув не при виконанні

Микола Радченко перебуваючи в статусі командира батальйону «Черкаси» у офіційному листі повідомив, що боєць батальйону Олег Швець загинув не при виконанні службових обов’язків – це призвело до труднощів в отриманні матеріальної допомоги родичами загиблого. 

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, особливо підкреслюючи необхідність піклування про родичів зигиблих та своєчасне надання в тому числі і фінансової допомоги. Питання внесення змін до бюджету на найближчій сесії облради вирішуватиме і ці проблеми.

- До мене звернулася родина Олега Швеця з Балаклеї який загинув в АТО. Виявилося що їм з місцевого бюджету не виділили нічого, похорони робили за свої кошти. В такій ситуації ми змогли виділити 5 тис. грн., на сьогодні вирішується виділення ще 50 тис. грн., - розповіла Валентина Коваленко.

За її словами командир батальйону Черкаси в офіційному листі повідомив, що Олег Швець загинув не при виконанні службових обов’язків.

- Незважаючи на таку відповідь, його побратими кажуть, що він був застрелений жінкою-снайпером яка слідкувала за ним очевидно вже тривалий час. Ми цю справу передамо до прокуратури. Сьогодні не можна щоб держава, суспільство втікало від відповідальності перед родичами загиблих, - вважає Коваленко.

Нагадуємо, Олег Швець загинув поблизу Донецька 2 жовтня цього року, похований в селі Балаклея, Смілянського району. 

Микола Радченко вже не командир батальйону Черкаси, а комбат одного з мото-піхотних батальйонів, оскільки відбувається його розформування та переформатування.

Також на прохання нашого журналіста, Валентина Коваленко повідомила, що подала запит на імя обласного військового комісара Євгена Курбета з проханням надати інформацію де знаходяться автомобілі які передавалися з Черкащини в зону АТО, оскільки під час своїх поїздок на Схід голова облради так і не побачила їх в місцях дислокації черкащан. Поки що відповіді не надходило.

Останні новини

Loading...