Користувацький вхід

Команди "Дніпро" в Черкасах не буде. Якщо самі ультрас її не створять.

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту черкаської ОДА Вадим Береза, який був одним із тих, хто брав участь у створенні ФК "Славутич", зазначив, що клуб не буде змінювати своєї назви.
"Славутич не є правонаступником клубів ФК Черкаси чи "Дніпро" – це зовсім інший клуб. Є група вболівальників, яких десь сто чоловік, які називають себе вірними традиціям. Але яким - клубу "Дніпро" чи футбольним традиціям Черкащині? Є клуб "Славутич", і ми запрошуємо цих ультраc бути фанатами цього клубу, - зазначив Вадим Береза.
За словами чиновника, якщо ультрас хочуть "Дніпро", то нехай створять свою команду і буде на Черкащині дві професійні команди – ніхто ж не проти.
"Якщо ультрас не хочуть підтримувати "Славутич" – це їхня позиція і кожен має на неї права. Нехай підтримують команду "Дніпро", яка не існує. Ніхто не каже кричіть "Славутич – молодець", а просто на трибунах підтримайте черкаський футбол загалом. Не подобається "Славутич" – скандуйте "Черкаси, вперед"!
Вадим Береза наголошує, що лідери ультрас жодного разу не приходили до нього поспілкуватися, хоча знали, що він буде залученим до створення цього клубу.
"Нехай буде назва "Славутич", але ультрас могли допомогти розробити логотип клубу – ми ж не були проти. Але коли люди налаштовані агресивно і бачать тільки свою правду, а позицій інших для них не існує, то як з такими людьми можна працювати? До речі, зараз працюємо над створенням свого фан-клубу, який зрештою, можливо, розростеться в своїх ультрас. Якщо вони не хочуть вболівати – то ніхто їх не буде змушувати", - підсумував начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту черкаської ОДА.
А от позиція віце-президента "Славутича" Володимира Ходака залишається, на жаль, невідомою, адже поки що нам не вдалося із ним зв’язатися.
Однозначно зрозуміло, що ця історія обов’язково матиме продовження, а ми будемо за нею слідкувати, - повідомляє сайт "Черкаський спорт".

Loading...