Користувацький вхід

Колишній губернатор Ткаченко втратив статус радника Порошенка

Екс-губернатор Черкащини Юрій Ткаченко втратив статус позаштатного радника Президента України Петра Порошенка. 

Указ про увільнення від такого статусу оприлюднено на сайті глави держави 17 травня.

Нагадаємо, що Ткаченко очолював область з березня 2014 року та був звільнений з посади голови ОДА в листопаді 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОДИНА ТКАЧЕНКА РОЗВИВАЄ АМБІТНИЙ ПРОЕКТ З РОСІЯНАМИ

Звільнення Ткаченка з посади голови ОДА ознаменувало завершення боротьби за виконавчу вертикаль в області перед президентською виборчою кампанією. У видимій площині тоді боротьба йшла між Юрієм Ткаченком та на той час головою Черкаської обласної ради Олександром Вельбівцем. В політичних кулуарах вже вищого рівня, зіткнулися у боротьбі перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук який був політичним "дахом" Ткаченка та агроолігарх Юрій Косюк, переміг останній.

Головне завдання яке було поставлено перед новим очільником області – це забезпечення потрібного результату Петру Порошенку на виборах глави держави, з чим фактично він не впорався. 

Свого часу, Ткаченко показав власну неспроможність у забезпеченні результату правлячій партії будь-якою ціною. Юрій Ткаченко не зміг виконати поставлені завдання по забезпеченню «правильних» результатів виборів шляхом фальсифікації результатів місцевих виборів в обласну раду в 2015 році. 
 

Останні новини

Loading...