Користувацький вхід

Керівника депутатської фракції, правдоруба піймали випившим за кермом

Депутата Черкаської обласної ради, керівника фракції ВО «Батьківщина» Михайла Мушієка піймали випившим за кермом автомобіля. 

Депутат-правдоруб який на Черкащині епатажністю може поступитися хіба що вічному революціонеру (Миколі Булатецькому – ред.) втрапив у неприємну історію суботнього вечора 21 травня.

«Клієнтом» нової патрульної поліції депутат став на межі Черкас та села Червона Слобода. Під час перевірки було встановлено, що Михайло Григорович перебував в стані алкогольного сп’яніння. Про це наше видання довідалося з власних джерел в органах МВС. Подробиці про ступінь алкогольного сп’яніння невідомі.

На фото Михайло Мушієк (праворуч) та його однопартієць депутат міської ради Роман Діскант (ліворуч), який також страждав від уваги поліції, але за меншу провину - неправильне паркування.

Однак вже найближчим часом Михайло Мушієк як і будь-який простий смертний постане перед судом за адміністративне правопорушення.

Згідно публічних даних сайту Соснівського районного суду 25 травня цього року справу про адміністративне правопорушення депутатом вже взято до розгляду.

Для збільшення клікніть на фото. 

Як повідомили в канцелярії суду, власне засідання відбудеться 6 червня цього року, початок о 9.50, кабінет 231.

Як показує практика, для першого разу покарання виглядатиме у сплаті штрафу.

Додамо, що історія хоча і неприємна, але у всьому потрібно шукати позитив. Так Верховна Рада вже прийняла в першому читанні законопроект №4373 за яким водіння в стані алкогольного сп’яніння буде каратися значно більшими штрафами. Тож можна сказати вчасно попався.

Loading...