Користувацький вхід

Кандидатка поїхала глухими селами Чигиринщини з ідеями та елементами підкупу (Фото)

Кандидат у народні депутати України по 195 округу, лідер громадського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна проводить зустрічі з виборцями на окрузі. Вона доносить свої ідеї до виборців, паралельно здійснюються дії які можна кваліфікувати як непрямий підкуп виборців. 

Наші журналісти отримали оперативну інформацію, що Наталія Володимирівна здійснює поїздки селами Чигиринського району 27 вересня цього року.

Одну із зустрічей ми також відвідали, в селі Іванівка, Чигиринського району. Невеличке село, за словами жителів зараз тут проживає близько 700 осіб.

Приїхавши в село о 15.00 в центрі села були розклеєні оголошення про роботу в цей день мобільної амбулаторії за підтримки одноіменного руху. Хоча на оголошеннях було вказано, що вона працюватиме до 18.00, мобільна амбулаторія завершила роботу до нашого приїзду. Як нам пояснили, всі бажаючі вже пройшли обстеження.

Також на дошках оголошень і там де можливо було наклеїти, рясно висіли оголошення про зустріч з Наталією Нетовкіною о 15.00. На оголошенні було вказано, що головною метою зустрічі є формування паспорту проблем Чигиринщини та планування їх спільного вирішення.

Наталія Нетовкіна трохи запізнилася, виступала перед громадою, зібралося близько 30 осіб, близько 35 хвилин. Головними меседжами були – не голосувати за екс-регіоналів та не продавати свій голос. Також кандидатка обіцяла добиватися в парламенті зниження пенсійного віку для жінок та надання трудового стажу для жителів села які працюють на власних домогосподарствах.

Помічники Наталії Нетовкіної фіксували місцеві проблеми – це потреба повернути у комунальну власність села з оренди місцевий ставок, а також надання матеріальної допомоги для ремонту ФАПу та інше.

З кандидатом прибуло два супроводжуючих автомобілі, в багажниках яких активісти помітили продуктові пакети. Однак наша присутність не дала змоги їх роздавати.

Сама ж Наталія Нетовкіна пояснила, що благодійністю займається не лише під вибори, а постійно і буде нею займатися і після виборів. Також вона продемонструвала нагороду яку отримала від «Червогоно Хреста» за благодійництво.

Варто відзначити, що відповідно до ст. 76, пункту 14 Закону про вибори народних депутатів надання послуг, товарів чи коштів вважається підкупом та забороняється законом.

 

Останні новини

Loading...