Користувацький вхід

Губернатор потішився, що головна лінійка країни пройшла у відбудовані черкащанами школі

Школярів Слов’янська, що на Донеччині, на канікули проводжав Президент України. Петро Порошенко взяв участь у святі Останнього дзвоника у тамтешній школі № 15. Це її після звільнення міста відбудувала Черкащина.

Глава держави назвав лінійку у слов’янській школі головним святом країни. Слов'янськ став символом відновлення та відродження Донбасу.

Голова Черкаської ОДА вперше побував у Слов’янську торік із гуманітарною допомогою. Якраз на другий день після звільнення міста від бойовиків. Школа № 15, пригадує Юрій Ткаченко, серйозно постраждала від артобстрілів.

– Там повилітали шибки, було пошкоджено фасад, частину приміщень і дах, – переповідає обласний керманич. – Словом, 1 вересня школярам нікуди було б іти… Але Черкащина підставила плече українському Слов’янську. З допомогою наших волонтерів, підприємців, будівельників і просто небайдужих людей ми відбудували школу у стислі терміни. Це був наш патріотичний обов’язок! А сама школа, опісля ремонту, стала імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, Черкащина за ініціативи її очільника відбудувала на Сході дві школи. Іншу – на Луганщині, в Лисичанську. Цій школі також присвоїли ім’я видатного черкащанина – Богдана Хмельницького.
 

Loading...