Користувацький вхід

Гройсман на мосту через Дніпро повідомив коли його нарешті відкриють

Сьогодні в рамках робочих візитів до кількох областей, Володимир Гройсман завітав і на Черкащину. Зокрема він проінспектував проведення ремонтних робіт на мосту через Дніпро.

Під час інспекції Прем'єр-міністр заявив, що не сумнівається в завершенні основних ремонтних робіт проїзної частини до кінця листопада, інформує Про все.

- Рік назад керівництво Черкаської області й міста Черкаси поставило питання про те, що необхідно інвестувати у ремонтні роботи. Від нашої зустрічі пройшов рік, і до кінця листопада цей стратегічний міст, який був аварійний і жахливий буде відремонтований вже на десятиріччя, - зазначив Володимир Гройсман.

На фото Володимир Гройсман у якості зварювальника. 

Перевіряючи роботи на мосту, Володимир Гройсман також самостійно спробував зварити каркасову основу, яку кладуть робітники. Одягнув захисний одяг та взявся за зварювальний апарат. До інших об'єктів Прем'єр-міністр традиційно відлетів на гелікоптері. 

Нагадаємо, що міст на ремонт закрили 19 червня, до цього часу вдалося відремонтувати та укласти асфальт лише на правому проїзді мосту

Останні новини Черкас та Черкаської області