Користувацький вхід

Гройсман на мосту через Дніпро повідомив коли його нарешті відкриють

Сьогодні в рамках робочих візитів до кількох областей, Володимир Гройсман завітав і на Черкащину. Зокрема він проінспектував проведення ремонтних робіт на мосту через Дніпро.

Під час інспекції Прем'єр-міністр заявив, що не сумнівається в завершенні основних ремонтних робіт проїзної частини до кінця листопада, інформує Про все.

- Рік назад керівництво Черкаської області й міста Черкаси поставило питання про те, що необхідно інвестувати у ремонтні роботи. Від нашої зустрічі пройшов рік, і до кінця листопада цей стратегічний міст, який був аварійний і жахливий буде відремонтований вже на десятиріччя, - зазначив Володимир Гройсман.

На фото Володимир Гройсман у якості зварювальника. 

Перевіряючи роботи на мосту, Володимир Гройсман також самостійно спробував зварити каркасову основу, яку кладуть робітники. Одягнув захисний одяг та взявся за зварювальний апарат. До інших об'єктів Прем'єр-міністр традиційно відлетів на гелікоптері. 

Нагадаємо, що міст на ремонт закрили 19 червня, до цього часу вдалося відремонтувати та укласти асфальт лише на правому проїзді мосту

Останні новини

Loading...