Користувацький вхід

ГПУ заявляє, що затримала на хабарі директора департаменту Артура Савіна

Співробітниками ГПУ та СБУ сьогодні 16 листопада провели спецоперацію за результатами якої у порядку ст. 208 КПК України, затримано директора Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради та посередника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди в сумі 105 тис грн від фізичної особи -підприємця, інформує прес-служба ГПУ.

Так, вказаний посадовець, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення, вимагав та одержав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 105 тис грн, за сприяння в укладанні договорів про виконання проектно-вишукувальних робіт між Департаментом архітектури та містобудування цієї міської ради та фізичною особою -підприємцем, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами.

На цей час, хабарника та посередника затримано, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться ряд обшуків та інші першочергові слідчі (розшукові) дії.

Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу. Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. 

Останні новини

Loading...