Користувацький вхід

Голуб провчив Аграрну партію через суд

Народний депутат Владислав Голуб через суд домагається захисту честі та гідності – це йому поки що вдається. 

Соснівський районний суд прийняв рішення задовольнити позов народного обранця до Черкаської обласної організації Аграрної партії.

У позовній заяві депутат вимагав спростування інформації яка була поширена на сторінці аграрної партії у Фейсбук, зокрема твердження, що він був помічником мера Києва – Леоніда Черновецького та не голосував за визнання Росії країною-агресором.

Суд визнав доводи народного депутата обґрунтованими та зобов’язав Черкаську обласну організацію Аграрної партії спростувати поширену недостовірну та негативну інформацію.

Нагадаємо, що Владислав Голуб був обраний народним депутатом від 197 виборчого округу, тут його імовірним найсильнішим конкурентом у разі проведення виборів може стати голова обласної організації Аграрної партії Віктор Полозов.

Відзначимо, що згідно офіційних даних порталу Верховної Ради, Владислав Голуб голосував за визнання Росії – державою агресором наприкінці січня 2015 року. Однак тоді ще виник пікантний момент – в момент голосування обранця не було у його робочому кріслі, а журналісти відзняли відео як його сусід і товариш Ігор Гринів «кнопкодавив». Утім, Голуб стверджував, що спеціально для голосування відпросився з лікарні, не встигав і потрапив до зали засідань вже після реєстрації, на початку голосування і проголосував карткою в найближчому від дверей гнізді, яке було вільним.

Відзначимо, що відповідач який програв суд першої інстанції має право подати апеляцію до Апеляційного суду Черкаської області. 
 

Останні новини

Loading...