Користувацький вхід

Голова ПВД водить фірми Бродського на дрібні тендери парами

Голова Партії вільних демократів, депутат, керівник фракції, топ-менеджер Олександр Згіблов водить фірми родини Михайла Бродського на дрібні тендери парами. 

Після відходу з Черкас екс-мера Сергія Одарича, по праву головне місце в бізнес-структурах та політично-медійних активах бізнесмена Михайла Бродського зайняв депутат Олександр Згіблов. Саме він після екс-мера є намісником господаря міні бізнес-імперії в Черкасах.

Активна участь у політичному житті міста забирає багато часу, а відтак виникають недоопрацювання в господарській частині. Виявилося, що фірми які належать Михайлу Бродському на дрібні тендери по реалізації профільної продукції ходять парами, записані фірми на одну адресу та мають однакові контактні телефони.

Мова про ТОВ «Група Венето» де директором значиться Олександр Згіблов, засновницею значиться Світлана Бродська – дружина опального бізнесмена. Інший учасник «спарених» тендерів – ПАТ «Темп» де директором значиться Коковін Олексій, а засновником Юрій Бродський – син Михайла Бродського.

Адресою юридичної реєстрації обох суб’єктів господарювання є вул. Юрія Ільєнка 27 (колишня вул. Горького) – це територія колишнього машинобудівного заводу «Темп». Одинаковий і номер телефону – 0472716725.

Обидві фірми які повязані взяли участь у чотирьох торгах, хоча й не вийшли переможцями. Далі наводимо приклади спільних походів на торги у хронологічному порядку.

22 травня торги проводилися департаментом економіки та розвитку міської ради на закупівлю матрасів для КЗ «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини». Очікувана вартість закупівлі 356 тис. грн. ПАТ «Темп» запропонував ціну у 258 тис. грн., ТОВ «Група Венето» - 250 тис. грн. Однак тендер був скасований через відхилення всіх пропозицій.

31 липня проводилися торги по закупівлю матрасів для КЗ «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» вже комунальним закладом. Очікувана вартість закупівлі була такою ж – 356 тис. грн. ПАТ «Темп» цього разу не скинув нічого і запропонував 356 тис. грн., ТОВ «Група Венето» скинула дві тисячі гривень і їх пропозиція склала 354 тис. грн. В результаті перемогу здобули конкуренти за ціною 254 тис. грн.

Також цей комунальний заклад проводив торги на закупівлю металевих ліжок. Очікувана вартість закупівлі складала 210 тис. грн. ПАТ «Темп» запропонував 210 тис., відповідно ТОВ «Група Венето» - 204,5 тис. грн.

В листопаді на торгах Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на закупівлю меблів для дитячого садочку. У тендері з очікуваною вартістю в 109 тис. грн. ПАТ «Темп» не знизив ціну, а ТОВ «Група Венето» запропонувала ціну у 107 тис. грн. Однак двом «спареним» учасникам конкуренцію склала ТОВ «Фірма Ортіс» яка стала попереднім переможцем торгів з вартістю в 64 тис. грн.

Незважаючи на те, що у всіх випадках тендери за участі ТОВ «Група Венето» та ПАТ «Темп» не були для них переможними, вони цілком можуть потрапити під пильну увагу місцевого відділення Антимонопольного комітету.
 

Останні новини

Loading...