Користувацький вхід

Футбольний топ-функціонер з Черкащини став героєм розслідування (Відео)

Генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро», футбольний топ-функціонер всеукраїнського рівня Володимир Лашкул став героєм журналістського розслідування телеканалу «2+2» у циклі розслідувань «Гра без правил».

Сьогодні на Черкащині Володимир Лашкул без проблем відчиняє двері будь-якого найвищого місцевого посадовця – чи то міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, чи навіть очільника області Юрія Ткаченка. Спільними зусиллями вони намагаються розвивати найпопулярніший вид спорту на Черкащині. Також Володимир Лашкул є депутатом Черкаської обласної ради від БПП.

Сьогодні ФК «Черкаський Дніпро» серед лідерів першості Чемпіонату України з футболу Першої Ліги і серйозно претендує на вихід у Премєр-лігу.

Журналісти у власному розслідуванні відкрили таємниці успіху Володимира Лашкула як футбольного функціонера. Як виявилося великий футбол та мутні корупційні схеми на межі із законом та український футбол – це практично тотожні поняття. Щоб повністю зрозуміти роботу схем які апробував Володимир Лашкул, сімейний підряд в освоєнні маркетингових коштів Федерації Футболу України, потрібно подивитися 19-хвилинне відео.

Якщо ж коротко передати суть журналістського розслідування – то її можна вмістити в одну тезу – будучи футбольним функціонером Володимир Лашкул через підконтрольні фірми фактично вимивав кошти ФФУ.

У розслідуванні йде мова про те, що Володимир Лашкул є віце-президентом ФФУ та керівником ПАТ Україна футбол Інтернешенел. Остання структура донедавна володіла всіма маркетинговими правами української збірної. При цьому УФІ має в засновниках Чешську фірму яка володіє контрольним пакетом. Журналісти встановили, що причетність до цієї фірми має сам Володимир Лашкул, а також УФІ замовляла різного роду послуги в інших підконтрольних родині Лашкулів суб’єктів господарювання. Звичайно ж не обійшлося і без використання підконтрольними Лашкулами субєктів господарювання офшорних зон.

Врешті-решт така господарська діяльність фактично по вимиванню коштів ФФУ призвела до того, що УФІ стала збитковою. На сьогодні маркетингові права вже передані іншій новій структурі у складі ФФУ, але в рамках мирової з новим керівництвом ФФУ в неї було прилаштовано сина Сергія Лашкула.
 

Останні новини

Loading...