Користувацький вхід

"Фрегат" реалізує в Черкасах соціально спрямовані проекти

Інтернет-провайдер «Фрегат» який потужно зайшов на ринок Черкас окрім розвитку бізнесу активно втілює в життя соціальні проекти. 

Про це під час спільної прес-конференції з заступником міського голови Геннадієм Шевченком повідомили представники компанії. Зокрема втілюється в життя соціально спрямований проект по впровадженню безкоштовного вай-фай доступу до всесвітньої павутини в соціальних та адміністративних закладах обласного центру.

- Ми вже реалізуємо в місті новий соціальний проект по встановленню безкоштовних точок доступу до бездротового інтернету. Такі проекти ми втілили у багатьох містах де працюємо, а це 12 великих українських міст. І дуже приємно, що в Черкасах ми знайшли повне порозуміння та підтримку в реалізації наших планів з боку міської влади, - повідомив спеціаліст по зв’язках з громадськістю компанії «Фрегат» Катерина Бочарова.

За її словами за рік буде встановлено максимальну кількість безкоштовних вайфай зон на різних соціальних об’єктах міста – передусім це лікарні, адміністративні установи, місця великого скупчення людей.

- На сьогодні ми вже надаємо безоплатний доступ до мережі в третій міській лікарні, на комунальному підприємстві «Черкасиводоканал» і в зоні локації фонтану «Водограй», площі біля ТРЦ «Хрещатик-Сіті» і перелік відповідних вільних для доступу зон буде розширюватися. Відзначу, що ми прийшли в Черкаси серйозно і надовго, тому це лише один з соціально відповідальних проектів який ми почали реалізовувати на черзі низка інших, - додала пані Катерина.

Локації безкоштовного доступу до мережі позначені брендовими інформерами (на фото локація на площі біля ТРЦ Хрещатик-Сіті)

Локація біля сухого фонтану "Водограй"

Заступник міського голови подякував за втілення такої корисної ініціативи та пообіцяв сприяння з боку міської влади.

- Нажаль мусимо констатувати, що на сьогодні Черкаси у плані доступу до безкоштовного інтернету, в плані реалізації таких проектів загалом відстають не те, що від європейських міст, а далеко відстають навіть від багатьох обласних центрів. Рано чи пізно це потрібно починати робити, і якщо до міської влади приходять з таким пропозиціями, ми безперечно будемо їх всіляко підтримувати і сприяти їх реалізації, - зазначив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

За інформацією менеджерів компанії «Фрегат» вже багато жителів міста відчули високу якість послуг та лояльну цінову політику, однак найближчим часом планують ще подивувати містян.

- Найближчим часом орієнтовно у вересні на наших клієнтів чекає нова акція і відповідно нова рекламна кампанія. Відкривати зараз секрети не будемо, можу лише відзначити, що такої акції ще не було в нашій країні, - анонсував акцію маркетолог компанії «Фрегат» Ігор Дьоров.

Інформацію розміщено на правах реклами. 

Останні новини

Loading...