Користувацький вхід

ФК "Черкащина-Академія" розгромила суперника у матчі за Першу Лігу

Сьогодні в Сумах, ФК "Черкащина-Академія" розгромила першоліговий ФК "Суми" у матчі плей-офф за місце в Першій Лізі Чемпіонату України з футболу, інформує офіційний сайт клубу.

Черкащина-Академія: Майборода, Бурлін,Чорний, Домальчук, Тимофієнко (Задорожнюк,73), Кошелюк, Цибульник, Бойко (Кошадзе,65), Сторчоус, Медведь, Зеленевич (Шурубура,70)

ФК "Суми" - ФК "Черкащина-Академія": 0 - 4

Голи: Медведь, 58; Зеленевич, 62; Тимофієнко, 70; Чорний, 73

Фото команди з Черкащини після переможного матчу в Сумах.

Команда з Черкащини провела перший тайм в атаках, але втілити територіальну перевагу на футбольному полі в забиті м'ячі в першому таймі не вдалося.

Друга половина матчу також пройшла під знаком домінування гостей, але цього разу гольові моменти вдалося реалізувати. Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу черкащан з рахунком 0 - 4.

2 червня о 15.00 на стадіоні «Зоря» у Білозір'ї відбудеться матч-відповідь між командами ФК "Черкащина-Академія" та ФК «Суми» за право виступати в наступному сезоні у Першій Лізі Чемпіонату України!

Відзначимо, що ФК "Черкащина-Академія" змушена грати перехідні матчі за право виступати у Першій Лізі Чемпіонату України з футболу після того як за результатами сезону посіла друге місце підгрупи "А" в Другій Лізі Чемпіонату України з футболу.