Користувацький вхід

Фестиваль чорнобривців зібрав містян та гостей в Золотоноші

Традиційний Всеукраїнський фестиваль чорнобривців зібрав тисячі містян та гостей свята в містечку Золотоноша на Черкащині.

Минулої суботи 9 вересня відгримів головний фестивальний день, який показав місто Золотоношу як велику родину яка радо приймає гостей. На святкуваннях насиченою програмою насолоджувалися як пересічні містяни, так і представники влади, гості міста, запрошені відомі артисти. 

Перед стартом святкувань міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський поділився власними настроями та планами по розвитку бренду «Золотоноша – місто чорнобриців» на майбутнє. 

- Всеукраїнський фестиваль чорнобривців став для міста вже традиційним, цього року ми його проводимо вп'яте. Саме на початку осені час коли квітне символ нашого міста – чорнобривець. Це час, коли ми можемо показати їх красу та красу і гостинність нашого міста як маленьку частину України. В нашому місті так склалося, що біля будинків, по всьому місту, як в приватному секторі так і багатоквартирних будинках завжди садили багато квітів, але чомусь так склалося, що найбільше садили саме чорнобривців, тому ми і вирішили використати саме цей бренд-симовол. На цей рік в нашому місті ми нарахували більше двохсот сортів цього виду квітів. Але наступного року ми плануємо засадити наші центральні алеї ще більшою кількістю сортів з усіх куточків світу, - розповів Віталій Олександрович. 

Цього року на фестиваль завітали і міжнародні делегації з США, Іспанії, Словаччини. Окрім відпочинку вони провели переговори про співпрацю в економічній сфері з міським головою Віталієм Войцехівським. 

Головною ж локацією фестивалю став парк імені Шевченка. Тут були представлені виставки народних умільців, відбувалися різні тематичні конкурси фестивалю. 

О 12.00 годині стартувала кількатисячна хода центральною алеєю міста, в ній також взяли участь близько 500 осіб у вишиванках.

В ході разом з містянами взяли участь міський голова Віталій Войцехівський, очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, заступник голови обласної ради Вадим Гайович. 

Окрасою параду вишиванокстали молоді матусі з дітками у візочках. Вони внесли особливого колориту до святкування. 

Великий вінок із чорнобривців під час ходи було покладено до пам'ятника Тарасу Шевченку

Після параду вишиванок гості розважалися в локаціях святкування в парку та на гала концерті відкритого літнього кінотеатру. Тут учасників та гостей фестивалю привітали представники міської та обласної влади.

Від гостинних золотонісців Юрій Ткаченко та Вадим Гайович отримали короваї. 

Після офіційної частини, владці разом з містянами насолоджувалися гала-концертом. 

Глядачів радували своїми виступами як учасники конкурсу патріотичної пісні «Героям слава» так і низка відомих артистів – народний артист Анатолій Гнатюк, заслужені артисти України – Ніна Мирвода, Юрій Васильківський, Астрая. 

Переможницею конкурсу патріотичної пісні яка здобула гран-прі стала учасниця з Білої Церкви Щербак Маряна, вона отримала 10 тис. грн. призових та подарунок від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Без подарунків та уваги не залишилися й інші учасники фестивалю. 

 

Останні новини

Loading...