Користувацький вхід

Фірма пов'язана з підлеглим Савіна спродує неліквідну землю під дитячим майданчиком

Фірма пов’язана з підлеглим директора департаменту архітектури та містобудування Артуром Савіним спродує неліквідну земельну ділянку під дитячим майданчиком у тихому центрі Черкас. 

Оголошення про продаж земельної ділянки комерційного призначення у 0,30 га в тихому центрі міста по вул. Грушевського 37/1 терміново зявилося на сервісі оголошень ОЛХ. 

Мова фактично йде про прибудинкову територію розташованих навколо земельної ділянки висотних житлових будинків, а на самій ділянці на сьогодні розміщено дитячий майданчик. 

Ціна землі, як для центру міста дуже приваблива – 29 тис. доларів за всю ділянку, що складає менше тисячі доларів за сотку практично в тихому центрі. Зважаючи на те, що земля комерційного призначення та знаходиться в тихому центрі, ціна більш ніж приваблива. 

Однак за такою привабливою ціною криється для майбутнього покупця – скоріше ворох проблем, а не розвиток бізнесу. Ми вже не говоримо про можливий спротив мешканців багатоповерхівок, справа чисто у юридичних аспектах. Так згідно кадастрової карти земельна ділянка перебуває в оренді в ПП «Магас», однак згідно витягу з реєстру нерухомості, земельна ділянка не закріплена за даним суб’єктом господарювання. 

Більше того за позовом прокуратури у липні цього року рішенням Господарского суду Черкаської області постановлено розірвати договір оренди, а ПП «Магас» сплатити борг по оренді за попередні роки (відповідне рішення ще може бути оскаржено в апеляційній інстанції – ред.)

Дана земельна ділянка була передана в оренду на 49 років у липні 2008 року за рішенням сесії Черкаської міської ради під розташування та подальшу експлуатацію торгово-офісного центру з центром дитячої та юнацької творчості.

ПП Магас зареєстроване в Черкасах за адресою вул. Грушевського 72. Єдиним засновником значиться Арсентьєва Любов Олександрівна. Керівником є Алдаганова Світлана Василівна – це дружина завідувача сектору продажу земельних ділянок управління земельних ресурсів та землеустрою департаменту архітектури та містобудування черкаської міської ради Алдаганова Руслана Вахаєвича.
 

Loading...