Користувацький вхід

Фірма під контролем посадовця Укртрансгазу здала на брухт бочки які мала утилізувати

Фірма підконтрольна колишньому та чинному посадовцям ПАТ «Укртрансгаз» здала на металобрухт бочки з під одоранту які мала утилізувати за 0,8 млн. грн.

За фактом привласнення коштів з липня 2018 року слідче управління ГУНП в Черкаській області розслідує кримінальне провадження.

Встановлено, що в жовтні 2017 року між ПАТ «Укртрансгаз» в особі філії УМГ «Черкаситрансгаз» та ТОВ «Екоренсінг» укладено договір вартістю 0,8 млн. грн. на утилізацію тари з під одоранту об’ємом 0,2 куб. м. в кількості 330 штук. Тара знаходилася на промислових майданчиках УМГ «Черкаситрансгаз» в м. Золотоноша.

В подальшому ТОВ «Екоренсінг» мало передати тару для утилізації ТОВ «Утільвторпром» в м. Одесу, яке надає йому послуги з утилізації небезпечних відходів згідно договору, оскільки ТОВ «Екоренсінг» не має відповідних ліцензій.

Однак у грудні 2017 року ТОВ «Екоренсінг» отримані для утилізації бочки здало до пункту прийому металобрухту в м. Золотоноша. На рахунки ТОВ «Утільвторпром» ТОВ «Екоренсінг» переказало близько 40 тис. грн.., яких фактично не може бути достатньо для виконання утилізації такої кількості небезпечних відходів. В свою чергу на рахунки ТОВ «Екоренсінг» були перераховані 0,8 млн. грн. Внутрішньою перевіркою УМГ «Черкаситрансгаз» виявлено, що тара була вивезена на пункт прийому металобрухту.

В ході розслідування в слідчих виникла підозра, що до діяльністі ТОВ «Екоренсінг» можуть бути причетні колишній начальник відділу використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та екології ПАТ «Укртрансгаз» Ігор Прищепо, діючий начальник цього відділу Богдан Сагайдак та колишній директор ТОВ «Екоренсінг» який працює на підставі цивільно-правової угоди Олександр Чижик. Єдиним власником ТОВ «Екоренсінг» прописаний Віталій Слюсар прописаний в с. Набутів, Корсунь-Шевченківського району.

Нагадаємо, що рік тому в Золотоноші під час розгерметизації окремих бочок з під одоранту виникла надзвичайна подія. Після передачі справи в суд, для розгляду по суті, будемо слідкувати за ходом її розгляду. 

За наслідками подальшого розслідування за фактом привласнення коштів за ч. 3 ст. 191 ККУ та за фактом службового підроблення за ч. 1 ст. 366 ККУ провадження були об'єднані. Згодом, в частині “привласнення коштів” провадження було закрито. Було встановлено, що роботи з утилізації таки були виконані, але пізніше ніж зазначено в первинних актах виконання робіт. За такі дії директор ТОВ "Екоренсінг" Олександр Чижик отримав покарання у вигляді штрафу

Останні новини Черкас та Черкаської області