Користувацький вхід

Фірма депутата-порошенківця відверто халтурить на будівництві каналізації в Черкасах

В Черкасах триває будівництво зливної каналізації - від так званого озера Ріца по вулицях Смілянській та Оборонній яке було так розрекламоване ще до місцевих виборів тоді секретарем Черкаської міської ради Олександром Радуцьким. Однак будівництво відверто перетворюється на халтуру.

Про невідповідність фактичного будівництва будівельним нормам та власне проекту заявляє Автомайдан та надає відповідні візувальні докази. Сама ідея будівництва досить актуальна, але будь-що хороше за бажання пожна споганити бажанням економії та заробітків. Проект -на замовлення Департаменту ЖКГ - виготовила фірма ТЕКС, яка потім і виграла тендер на виконання робіт. Загальна вартість проекту склала 8 млн. грн.

Серед власників фірми ТЕКС яка здійснює роботи є депутат Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка Володимир Бурячинський

Увагу громадських активістів до виконання робіт привернуло укладання труб у траншею без піщаної подушки і обсипки пластикового трубопроводу по вул. Смілянській 82.

На наші зауваження інспектор технагляду Звєздічева І.Ю. у телефонній розмові зазначила, що приймання прихованих робіт від перетину з вул. Оборонною вона на той час не проводила. Втім, через кілька днів вона повідомила, що роботи ведуться згідно проектної документації та зауважень до підрядників у неї немає.

Для того, щоб ввести у оману представників громадського контролю, підрядник зробив розкопку на вул. Оборонній, де, як ми переконались, не було не тільки піщаної подушки, але й самої труби. Труба з'явилась там пізніше, коли конфлікт із підрядником вийшов на рівень виконкому Черкаської міської ради. Зміни до проекту, які вніс виконавець робіт, не були узгодженні із Департаментом ЖКГ, про що заявили пан Наумчук та пан Отрешко на робочій зустрічі із представниками ГО "Автомайдан-Черкаси", що відбулася 2 грудня цього року.

Складається враження що фірма ТЕКС переробляє проект під свої потреби ледь не щоденно - у залежності від активності наших представників.


 

Останні новини

Loading...