Користувацький вхід

Експертиза показала, що лідер обласної "Основи" не пив за кермом

Лідера обласної організації партії “Основа”, депутата облради Олександра Рибченка виправдано у черговій справі нетверезого водіння.

Відповідне рішення у січні цього року ухвалив Соснівський районний суд. 

При цьому дані протоколу про адмінпорушення складеного поліцією та покази депутата кардинально різнилися. 

За даними протоколу, 6 вересня минулого року близько 18.30, автомобіль яким кермував депутат, був зупинений патрульними по вул. 30 років Перемоги в Черкасах. Водій мав явні ознаки сп'яніння та відмовився проходити огляд на стан спяніння. 

Олександр Рибченко в судовому засіданні вини не визнав та пояснив, що був зупинений працівниками поліції, на їх вимогу пройшов освідчення на приладі “Драгер”. Прилад не виявив стану спяніння, однак після цього працівники поліції склали відносно нього протокол про відмову від проходження огляду. Після цього він звернувся в Черкаський обласний наркологічний диспансер, де отримав висновок, що ознак сп'яніння у нього не виявлено. Крім того зазначив, що протягом 10 років має тяжку хворобу, що підтверджується виписками про історію хвороби, в зв'язку з чим не вживає алкогольні напої. 

На підставі вказаного висновку з наркологічного диспансеру, суд прийняв рішення про закриття провадження, у зв'язку з відсутністю складу правопорушення в діях депутата. 

Відзначимо, що як писали у вересні минулого року місцеві ЗМІ, патрульні зупинили автівку з депутатом після того, як на пішохідному переході вона ледь не збила пішохода. 

Окрім цього, на депутата Олександра Рибченка вже неодноразово складалися протоколи про адмінпорушення за водіння в нетверезому стані. До цього випадку, суд позбавляв депутата права керування на рік.
 

Loading...