Користувацький вхід

Екс-регіонал у піар-пориві переплутав аварійні відключення з "віяловими"

Народний депутат України звернувся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, губернатора Юрія Ткаченка з вимогою припинити «віялове» відключення електроенергії, яких фактично немає. 

А громадян закликав до дестабілізації суспільно-політичної ситуації - якщо відключення через декілька днів не припиняться, варто виходити на мирні акції протесту. Про це повідомляє прес-служба народного депутата. 

Відзначаємо некомпетентність піарщиків народного депутата Антона Володимировича, і повідомляємо йому та його команді, що на Черкащині як і по всій країні відбуваються не «віялові», а аварійні відключення, що значно ускладнює створення актуальних графіків.

Обленерго та губернатор Черкащини неодноразово піднімали перед урядом та профільним міністерством питання запровадження саме планових «віялових» вимкнень, а не аварійних які не дають можливості максимально ефективно інформувати населення про відключення та загрожують виходом з ладу обладнання енергосистеми. Поки що такі наполегливі пропозиції не знаходять підтримки у уряді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУБЕРНАТОР ПОВІДОМИВ ЩО ТЯГАР З ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ЛЯЖЕ НА НАСЕЛЕННЯ

Тому народному депутату варто було б спочатку розібратися у визначенні аварійних та «віялових» планових відключень, а потім вже займатися безглуздим самопіаром. Який прямо вказує не на бажання вирішити проблему. 

Антон Яценко так піарився, що аж здивувався. 

Тож пропонуємо нардепу чергове звернення направити вже з проханням запровадити саме планові графіки вимкнень, бо досягти мораторію на експорт електроенергії навряд чи вийде – це прерогатива прибутків олігархів і сильна команда – складних часів ризикувати їх прихильністю не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛЕНЕРГО РОЗСТАВИЛИ КРАПКИ НАД "І" У ПРОБЛЕМІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

На думку народного депутата, масове відключення електроенергії відбувається з вини нинішнього Уряду, в чому він відзначимо цілковито правий. 

Антон Яценко цілком справедливо відзначив професійну імпотенцію уряду Яценюка, який діяв за принципом «лето красное пропело, - оглянуться не успела». Як наслідок достатньої кількості якісного вугілля не було закуплено. 

Антон Яценко ініціював створення слідчої комісії по вивченню питання закупівлі неякісного вугілля та проект Закону України «Про встановлення мораторію на відключення водо-, тепло-, газопостачання, електропостачання, послуг водовідведення населенню України», в якому пропонує встановити мораторій на відключення водо-, тепло-, газо та електропостачання.
 

Loading...