Користувацький вхід

Екс-регіонал подарував бійцям підроблені бронежилети

Народний депутат екс-регіонал Антон Яценко подарував військовим бронежилети які виявилися підробленими і після випробувань стали нагадувати "решето". 

«Подарунок» від нардепа продемонстрували канівському військовому комісару Віталію Орлу військові з Канівщини які несуть службу у м. Котовськ, Одеської області під час візиту військового комісара. 

- Ось такий «подарунок» привіз уманським хлопцям народний депутат Антон Яценко. Десять бронежилетів з пластинами, які інакше, ніж підробкою, не назвеш. Ми простріляли пластини з майже всіх привезених ним бронежилетів, і жодна не витримала. Якщо ще раз приїде до нас, то віддамо, нехай забирає, - розповіли хлопці виданню Канів.нет

Пластини бронежилета не витримали випробувань та прошиті в решето. Фото.

Котовськ сьогодні − мирна територія, але поряд з містом, всього за 20 км кордон з невизнаною Республікою Придністров’я. Кілька місяців тому Росія провела у Придністров’ї масштабні танкові навчання, сьогодні там перебуває щонайменше 18 тисяч російських військових.

Доповнено.

Натомість народний депутат Антон Яценко спростовує інформацію про надання неякісних бронежилетів і вважає її провокацією. 

- Інформація що саме я передавав неякісні бронежилети є неправдивою і я вважаю це спроба дискредитувати мене як депутата та представника громади мого округу від якого обирався. Я дійсно надаю допомогу військовим постійно. Зараз за моєю ініціативою закуплено більше сотні високоякісних бронежилетів 5 класу захисту. Я особисто ніколи не був в м. Котовськ, Одеської області. Передаємо ми виключно якісні та сертифіковані бронежилети або через рідних або через військомати. Так нещодавно передали 9 через Уманський військомат, ще 3 через Христинівський. В найближчий час плануємо ще передавати і не лише бронежилети, - пояснив Антон Яценко. 

Прес-служба народного депутата також надала технічну інформацію щодо бронежилетів та кевларових касок. 

Бронежилет військовий «Патріот», клас захисту 5-й, виробник: пошив Україна, тканина кордура, пластина (спеціальний сертифікований метал) – Швейцарія. Каска кевларова, виробник Німеччина.  

 

Останні новини

Loading...