Користувацький вхід

Екс-губернатор "в пошуках себе" повторно відкрив реабілітаційний центр

Колишній голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та заступник міського голови Черкас від ВО “Свобода” Юрій Ботнар повторно відкрили реабілітаційний центр для спортсменів.

Реабілітаційний центр для спортсменів, на базі КП “Центральний стадіон”, вже офіційно почав працювати наприкінці грудня 2016 року. Тоді його відкривали за участі очільника ОДА Юрія Ткаченка. 

Фото-скрін з публікації сайту Інфоміст в грудні 2016 року, очільник ОДА Юрій Ткаченко та очільник КП "Центральний стадіон" на відкритті центру. 

За один робочий день центр міг надавати послуги з медичної та реабілітаційної допомоги від 70 до 140 спортсменів. Але передусім він розрахований був на реабілітацію футболістів ФК “Черкаський Дніпро”. Обладнали його в приміщенні колишньої роздягальні для футболістів. 

На ці потреби з обласного бюджету міському в грудні 2016 року було виділено субвенцію у розмірі 930 тис. грн. на придбання відповідного обладнання та 68 тис. грн. на ремонт приміщення (ще частину коштів на ремонт приміщення забезпечило комунальне підприємство). 

Наявне обладнання давало можливість надавати послуги реабілітації з неврології, ортопедії, естетичної медицини, пульмонології, дерматології, спортивної травматології. 

З часу відриття центру минуло два роки і вчора, за участі вже екс-губернатора, керівника КП “Центральний стадіон” Юрія Гончарова та заступника міського голови Юрія Ботнара центр знову відкрили.

- У нас уже був такий кабінет, але він був дуже маленький, зараз же нове приміщення, яке надає можливість для лікування більшої кількості спортсменів, - прокоментував Юрій Гончаров.

Фото-скрін зі сторінки "Черкаська Свобода" у Фейсбуці зі звітом про відкриття центру за участі Юрія Ботнара. 

Нагадаємо, що Юрія Ткаченка було звільнено з посади губернатора 20 листопада минулого року, а на його місце призначено Олександра Вельбівця.

Останні новини

Loading...