Користувацький вхід

Екс-губернатор Черкащини працевлаштувався на ТОВ "Захід-Агро" Косюка

Екс-губернатор Черкащини Вадим Льошенко працевлаштувався в топ-менеджемент українського олігарха Юрія Косюка.

З липня цього року він отримав право підпису як директор ТОВ «Захід-Агро МХП» яке базується в Івано-Франківській області. 

Вадим Олексійович був серед будівничих СДПУ (о) Віктора Медведчука, у листопаді 2002 – січні 2005 років займав посаду голови Черкаської ОДА. 

Після перемоги Віктора Януковича на виборах Президента в 2010 році та призначення губернатором Сергія Тулуба, став одним із заступників останнього, керівником апарату ОДА. 

Однак з Сергієм Борисовичем так і не спрацювався і був звільнений в листопаді 2010 року за розпорядженням голови ОДА. А протистояння між тоді колишнім та діючим губернатором вилилося у публічну сферу.

Після звільнення чиновника, Тулуб відверто заявив, що Льошенко завалив роботу та індетифікував його як «Павліка Морозова» в своєму оточенні. 

Сам же Вадим Льошенко пішов в наступ на Сергія Тулуба після виборів у Верховну Раду 2012 року та дав негативні оцінки тоді діючому губернатору в розлогому інтерв'ю. Результати виборів були не найкращими для Партії регіонів на Черкащині, а чутки в кулуарах про можливу відставку Тулуба посилилися. Цим і вирішив скористатися Льошенко, але тоді губернатор встояв на посаді. 

Після публічного конфлікту з губернатором, Вадим Льошенко залишався депутатом Черкаської обласної ради від Партії регіонів скликання 2010-2015 років, але активної публічної політичної діяльності не проводив.
 

Loading...