Користувацький вхід

Екс-чиновника який полював на вагітну козу вирішили не карати

Екс-начальника управління юстиції Черкаської ОДА Вадима Корчаку якого затримали працівники державної екологічної інспекції під час незаконного полювання, відпустили з миром.

Кримінальну справу було відкрито коли інформація про затримання потрапила у ЗМІ, за ч.1 ст. 248 ККУ, однак згодом справу навіть не було передано до суду.

Саме затримання сталося у березні 2015 року, тоді екс-чиновника разом з кількома іншими громадянами було затримано під час браконьєрства поблизу села Комарівка, Коробівської сільради, Золотоніського району на автомобілі «Шевароле-Нива».

Як тоді повідомляли ЗМІ, Корчака намагався "вирішити" це питання без галасу. Проте інспектор про злочин відразу повідомив т.в.о начальника Державної екологічної інспекції в області Сергія Поліщука. Справу передали на слідство до Золотоніського районного відділу міліції.

За словами інспектора, мисливці полювали на вагітну косулю та диких кабанів, яких правоохоронці помітили за допомогою приладу нічного бачення. Любителі незаконного полювання порушили низку статей Закону "Про мисливське господарство та полювання". Насамперед, у цей період заборонене будь-яке полювання, окрім того в нічну пору доби.

Вже за три місяці після затримання кримінальну справу було закрито, за відсутністю складу злочину. Про це йдеться у відповіді на запит надісланий нами до ГУНП в Черкаській області.

 

Останні новини

Loading...