Користувацький вхід

Екс-чиновника по розтраті 4,5 млн. грн. судять в закритому режимі

Екс-начальника департаменту цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської ОДА за розтрату коштів при закупівлі квартир учасникам АТО судять в закритому режимі.

Наприкінці 2015 року через відповідний департамент без тендеру було придбано 20 квартир на суму 15,96 млн. грн. З них шістнадцять квартир було придбано у ТОВ «Кварц-2000» в будинку за адресою вул. Байди Вишнивецького 97, Черкаси за 12,74 млн. грн. Саме по цих шістнадцяти квартирах переплата склала за даними слідства 4,56 млн. грн. 

Відповідальним за проведення закупівлі на той час був начальник департаменту Олександр Криворучко. Нині департамент вже реорганізовано, а чиновника звільнено. 

Обвинувальний акт, щодо екс-чиновника передано до Придніпровського суду, де розгляд справи по суті призначено на 30 березня. Як слідує з судових ухвал, справу будуть розглядати в закритому режимі

До того ж екс-чиновнику згідно поданого обвинувального акту інкримінують лише «службову недбалість», що цілком дасть можливість уникнути реального строку ув'язнення.
 

Останні новини

Loading...