Користувацький вхід

Дружина екс-податківця прибере листя біля відділень Ощадбанку області

Дружина екс-податківця надасть послуги з прибирання для відділень Ощадбанку в Черкаській області.

ФОП Стадник Юлія Олексіївна перемогла на відкритих торгах проведених Черкаським обласним управлінням «Ощадбанку». Відповідно за 299 тис. грн. у період часу з 1 лютого 2018 року по 31 січня 2019 року буде надавати послуги з прибирання та підмітання вулиць поблизу 41 відділення в Черкасах та по області. 

Згідно укладеного договору до зобов’язань підприємця входить: прибирання тротуарів, проїжджої частини, сходів, газонів і збирання сміття; транспортування сміття у встановлене місце; підстригання газонів, кущів, дерев; благоустрій газонів (висаджування квітів, посів трави); фарбування бордюрів та дерев; очищення урн та сміттєвих бачків; восени підмітання листя; зимою очищення снігу. Частота надання послуг не визначена, в договорі зазначається, що оплата проводиться по актах які складаються щомісячно. 

ФОП Стадник Ю.О. зареєстрована приватним підприємцем у 2012 році, перебуває на спрощеній системі оподаткування і є платником єдиного податку 3-ї групи.

Підряди почала отримувати з кінця 2016 року та до сьогоднішнього дня отримала на суму близько 2 млн. грн. Більшість з них пов’язані саме з наданням послуг з прибирання. Географія надання послуг для бюджетних та комунальних установ досить широка – Житомирська, Луганська, Донецька, Кіровоградська, Сумська області, міста Київ, Дніпро, Харків. 

Стадник Ю.О. є дружиною Стадника Анатолія Івановича, який є засновником та керівником юрфірми «Стадник та партнери» в 2008-2010 роках був заступником керівника ДПІ в Черкаському районі.

 

Останні новини

Loading...