Користувацький вхід

ДП в якого боргів "як у Моськи блох" купує сонячних батарей на 2 млн. грн.

Державне підприємство «Златодар» яке перебуває у стадії банкрутства закупить сонячну електростанцію за 2 млн. грн. 

Інформацію про проведені торги опубліковано на порталі державних закупівель «Прозоро». Загальна потужність електростанції складе 74,2 кВт. 280 сонячних модулів будуть розміщені на даху будівлі підприємства. Повністю специфікацію обладнання яке планується закупити можна глянути у списку нижче.

Перші торги були оголошені наприкінці вересня, однак за кілька днів були скасовані через те що відпала потреба у закупівлі. Одразу були оголошені нові торги які успішно відбулися. ПРАТ «Дніпрополімермаш» запропонував ціну 1,982 млн. грн., однак його документація та технічні характеристики не задовольнили замовника і договір було укладено з ФОП Хрущик Роман Богданович за ціною у 2,039 млн. грн. Переможець зареєстрований в місті Підгайці, Тернопільської області. З 1 по 10 листопада сонячна електростанція має бути встановлена, але за згодою сторін термін виконання робіт може бути збільшений до 45 днів.

Відзначимо, що ДП «Златодар» нині перебуває на стадії банкрутства, з заявою про відкриття відповідного провадження звернулося саме підприємство у листопаді 2015 року до Господарського суду Черкаської області, яка була задоволена. Заборгованість підприємства перед фізичними та юридичними особами складала тоді понад 27 млн. грн. Встановлення вимог кредиторів триває донині.

ДП «Златодар» є державним підприємством, яке входить до системи Державного агентства резерву України. Головна мета підприємства - забезпечення та реалізація державної політики у сфері державного резерву. Воно є стратегічним підприємством яке не може бути приватизоване. 

 

Останні новини

Loading...