Користувацький вхід

До нападу на журналіста може бути причетний "смотрящий" колонії

До організації нападу на журналіста Вадима Комарова може бути причетний так званий «смотрящий», що нині відбуває покарання у 62-й виправній колонії.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського райсуду Черкас, інформує 18000.

Так, в матеріалах зазначається, що в ході досудового розслідування встановлено, що до організації нападу на Комарова може бути причетним чоловік, що відбуває покарання у Черкаській виправній колонії № 62.

Слідчі встановили, що ця особа неодноразово в ході проведення бесід з засудженими, з якими він відбуває покарання, повідомляв, що Комаров своїми матеріалами про виправну колонію, негативно впливає на його стосунки як «смотрящего» з керівництвом колонії. Також він повідомляв, що «потрібно щось робити, щоб таких статей в мережі Інтернет більше не з`являлось».

Зазначимо, що матеріал Комарова про бунт у виправній колонії був оприлюднений у ЗМІ 1 травня, тобто за кілька днів до нападу.

Слідчі поліції клопотали про тимчасове переведення засудженого до Черкаського слідчого ізолятора. Для проведення з ним слідчих дій без участі працівників виправної колонії № 62. Проте на засіданні слідча суддя Наталія Кондрацька відмовила у задоволенні клопотання.

Останні новини

Loading...